5 אטרקציות לאירוע שישדרגו לכם את הערב

מתחתנים ואתם בשיא ההתרגשות? הילד חוגג בר מצווה ואתם ממש רוצים להכין לו הפתעה שהוא לא ישכח? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. ריכזנו בשבילכם 5 אטרקציות לאירוע שישדרגו לכם את הערב, בעיקר אם זאת חתונה, מומלץ לא להשתגע יותר מדי אך גם צריך להשקיע בשביל הערב המדהים שיהיה לכם, לא? בואו נתחיל.

אטרקציות לאירוע

 

אטרקציות לאירוע: הרב כן קובע

אז האטרקציה מספר אחת – אטרקציית הקודש קראנו לה. הרב, כן כן, הרב שמקדש אתכם, זוג יקר, הוא יכול להיות בין האטרקציות המרשימות ביותר בכל הערב שלכם. יש היום כל מיני רבנים שיודעים לנהל את טקס החופה בצורה מרשימה מאוד, שיודעים להשראות חוויה אצל כל האורחים ויודעים לגרום לכל האורחים שלכם להנות בטקס החופה שלכם. אני לא בעד כל מיני רבנים שמספרים בדיחות ועושים צחוקים מכיוון והטקס הוא קדוש. כן הייתי ממליץ לקחת רב שיודע לנאום ולשיר יפה, להעביר את ה15 דקות של החופה בצורה הטובה ביותר ולגרום לקהל לרצות עוד..

 

אטרקציות לאירוע: זיקוקים ופירוטכניקה

זיקוקים ופירוטכניקה זאת עוד אחת מהאטרקציות שזוהרות ומקפיצות לכם את הערב. עד היום בכל יום עצמאות אנחנו יוצאים מהבית או עוצרים הכל ומסתכלים על השמים כדי לראות את הזיקוקים מתפוצצים ועושים לנו אורות מהממים. במהלך החופה להטיס זיקוקים ופירוטכניקה שמוסיפים ומקשטים את הרגע היפה ביותר של החתן והכלה. אם החתונה תהיה בגן אירועים או תחת כיפת השמיים אז תוך כדי ריקוד הסלואו של הזוג, יהיה יפה ומרשים מאוד לפוצץ זיקוקים שיעלו את הרגע שלכם לשחקים. כל הרגע נהיה דרמטי ומיוחד.

זיקוקים לאירוע

 

אטרקציות לאירוע: מתוקים ואלכוהול

כאומרים את המילה “אטרקציות לאירועים” לא בהכרח שמתכוונים לאישורי הגעה לחתונה או סידורי הושבה. גם לא לשמלת כלה ולחליפת חתן. מתכוונים לדברים שיוצאי דופן ממה שקורה במהלך כל הערב או במהלך כל אירוע רגיל. מדובר בדרך כלל בהופעה של זמר אורח או בתחום המזון והמשקאות – בר מתוקים, בר אלכוהול אקטיבי, עגלות שמפניה ועוגות גלידה. כל האטרקציות הללו לחתונה, תמיד ישפיעו על האורחים לטובה. מדוע? בגלל הבטן. אנחנו אוהבים קולינריה, אוהבים לאכול ולשתות ולכן תמיד נמשך לשתייה ואוכל.

 

אטרקציות לאירוע: רקדנים ומוזיקה

אחד מהענפים הפופולארים ביותר בזמן האחרון בקרב החתונות והאירועים הוא רקדנים ומוזיקה. מכיוון וקשת המחירים של הענף הזה רחבה מאוד ויכולה בקלות להגיע לעשרות אלפי שקלים לא כולם מיישמים אותה באירוע שלהם (לא כולם יכולים להרשות לעצמם בקיצור). מעגל מתופפים ושופרות, רקדנים סמויים או רקדניות בטן, יכולים להנעים ולהפוך את הערב לחוויה מעולם אחר.

 

אטרקציות לאירוע: מזכרת הערב

אחד הדברים שאין לאף אחד בעיה תקציבית להשקיע בו בערב שלהם הוא מזכרת מהאירוע. האטרקציה האחרונה ביותר, במחיר הנמוך ביותר. אין ספק שזה הדבר היחידי שהאורחים שלכם יזכרו מהאירוע שלכם. עידן המגנטים עדיין קיים וחי, וכל מי שיוצא מהאולם ניגש ישירות למקרר להדביק את המגנט על המקרר וכמו שצריך – כך אנחנו זוכרים את כל האירועים שהיינו בהם יפים וצעירים. עציץ תבלין או מתנה אחרת כלשהיא תהיה מאוד רלוונטית, האורח קם מהשולחן ולוקח איתו לבית. מושלם.

מזכרות לאירוע

 

מחכים לשמוח איתכם.
Save A Date פורטל אירועים.

אז מה היה לנו עד עכשיו?
לייעוץ חינם השאירו פרטים
להתארגן ליום המיוחד בקלאס
השלום 89 באר שבע - שניים מהדברים הכי חשובים ביום החתונה הם איפה תתחילו אותו ואיפה הוא הסתיים. אנחנו כאן כדי לדאוג ששניהם יתממשו בשיא הפינוק והסטייל!
השלום 89 באר שבע - שניים מהדברים הכי אנחנו כאן כדי לדאוג ששניהם יתממשו בשיא הפינוק והסטייל!
לבדיקת תאריך פנוי השאירו פרטים