עורכי טקסים אלטרנטיביים

(נמצאו 4 ספקים)

בחרו על פי אזור
רוצים להוזיל את החתונה שלכם באלפי שקלים?
השאירו פרטים וקבלו ייעוץ חינם לעורכי טקסים אלטרנטיביים

עורכי טקסים אלטרנטיביים במרכז

במרכז
טל סולומון הוא קומיקאי וסטנדאפיסט. טל הנחה עשרות אירועים מיוחדים מול קהלים קטנים וגדולים, שכללו כתיבת סטנד אפ במיוחד לכל אירוע. טל עורך טקסי חתונה חילוניים, שבו הוא בונה יחד עם הזוג טקס מיוחד ואישי, בהתאם להעדפות שלכם. ניתן לכל אחד את המקום לדבר, ונוסיף אלמנטים שונים שעבורכם מסמלים הכי טוב את מיסוד הקשר.

לא כולם יכולים או רוצים להתחתן בטקס דתי אורתודוקסי. מחפשים עורכי טקסים אלטרנטיביים? כאן תמצאו את כל הספקים לטקסים חילוניים האפשריים הקיימים בארץ, מדרום הארץ ועד לצפון הרחוק. מומלץ להיכנס לאתר עורך הטקס להתרשם מהקונספט ולקרוא חוות דעת והמלצות. תוכלו להתקשר ישירות לעורך הטקס או להשאיר לנו פרטים כדי שנשיג לכם את המחיר הזול ביותר שתוכלו למצוא. סייב A דייט – כל החתונה במקום אחד.

שאלות ותשובות בנושא עורכי טקסים אלטרנטיביים

הטקס הינו טקס נישואין שלא כדרך הרבנות בישראל. כדי לקיים את הטקס יש לבצע כמה פעולות מקדימות שעליהן תוכלו למצוא מידע נוסף באתר.

מחירי הטקסים נעים בטווחי מחירים של 800-2,000 ₪ תלוי במקום המארח. יש מספר מקומות כאלה בישראל. את הרשימה תוכלו למצוא ברשת.

התהליך מורכב ממספר גורמים והכנות מקדימות שאותן יש לבצע לפני. למידע נוסף הכנסו לאתר.

אין צורך. יש צורך להירשם במשרד הפנים כזוג נשוי. לצורך הרישום יש להצטייד בתעודות זהות, תעודת נישואין מקורית, חותמת אפוסטיל ותמונות מעודכנות של בני הזוג. למידע נוסף הכנסו לאתר.