מגנטים

(נמצאו 9 ספקים)

בחרו על פי אזור
רוצים להוזיל את החתונה שלכם באלפי שקלים?
השאירו פרטים וקבלו ייעוץ חינם למגנטים

מגנטים במרכז

במרכז
כל מי שחוגג אירוע, יודע בוודאות עד כמה חשוב וכיף זה לקבל תמונה בסוף האירוע שלכם, ועוד במיוחד אם התמונה היא איכותית ומגיעה עם מגנט נצמד שניתן לתלות את התמונה על גבי המקרר או כל משטח ברזל אחר.

מחפשים מגנטים לאירועים? רוצים את האטרקציה הפופולרית אצלכם באירוע? כאן תמצאו את רוב צלמי המגנטים הקיימים בארץ והמומלצים ביותר. מדרום הארץ ועד לצפון הרחוק. מומלץ להיכנס לפייסבוק או לאינסטגרם של אותו צלם או צלמת אירועים כדי לראות את העבודות הקודמות שלו, עיצוב התמונות, מהי כמות המגנטים בכל חבילה, מה הכי משתלם, מה כוללת החבילה ובעיקר ביקורות שכתבו. תוכלו להתקשר ישירות לצלם או להשאיר לנו פרטים כדי שנשיג לכם את המחיר הזול ביותר שתוכלו למצוא. סייב A דייט – כל החתונה במקום אחד.

שאלות ותשובות בנושא מגנטים

מחירי מגנטים לאירועים משתנים בין צלם לצלם ונעים בין 1,200 ₪ ויכולים להגיע עד 10,000 ₪. המחיר משתנה בהתאם לכמות המגנטים הדרושה, המחיר הוא לא רק עבור מגנטים כי מן הסתם צריכים גם וידאו וסטילס ולכן זה כבר כולל חבילה שלמה של צילום לאירוע ולכן המחיר יכול לרקוע שחקים. לבדיקת צלם לאירוע שלכם וחוות דעת עליו של זוגות שחוו את השירות שלו היכנסו לאתר שלנו.

בחירת צלם מגנטים לחתונה תתחיל בקבלת החלטה על תקציב המיועד לו, תאריך ויום בחתונה ובדיקת הזמינות של הצלם שאת רוצה לחתונה שלך, בין אם זה רק מגנטים או חבילת צילום כוללת וידאו וסטילס. לאחר שהחלטת על סוג הצילום באירוע שלך בד”כ על ידי ביקורות של לקוחות עבר. מומלץ להיכנס לאתר ולהתרשם ממגוון הצלמים הקיימים אצלנו.

השירות של מגנטים לאירועים כולל תיאום ציפיות ובחירת חבילה אצל הצלם מגנטים לאירועים שבחרת, החל מכמות המגנטים הרצויה ועד הקצבת כמות מגנטים למשפחה וכמות לאורחים. כמו שהזכרנו כבר בשאלות קודמות השירותים של צלם מאוד רחבים מעבר למגנטים ולכן כדאי לעשות חושבים אם לקחת רק מגנטים או חבילה כוללת

מגנטים זה דבר מאוד חשוב באירוע ובכללי צלם זה תמיד טוב. כדי לתעד דברים ולשמור אותם למזכרת למקרה שנרצה לעיין בהם ומעבר לזה המגנטים הולכים גם לאורחים שלכם. לכן כדאי לבחור בקפידה את הצלם שלכם ושהמגנטים יצאו טוב. מוזמנים להיכנס לאתר שלנו שם יש מיטב צלמי המגנטים בארץ.