קיאק/בר פירות לחתונה

(נמצאו 4 ספקים)

בחרו על פי אזור
רוצים להוזיל את החתונה שלכם באלפי שקלים?
השאירו פרטים וקבלו ייעוץ חינם לקיאק/בר פירות לחתונה

מחפשים את האטרקציה הבאה לחתונה שלכם? הגעתם למקום הנכון! כאן תוכלו לחפש ולמצוא את הספקים המומלצים והטובים ביותר בישראל לקיאק/בר פירות לחתונה. ממרכז הארץ, לדרום ואפילו בצפון. אנו בחברת סייב A דייט ממליצים לבחור ספק קיאק/בר פירות לחתונה ולהיכנס לאתר כדי לראות את העיצוב ולהתרשם מהסגנון. תוכלו להתקשר ישירות לספק להשאיר לנו פרטים כדי שנשיג לכם את המחיר הזול ביותר שתוכלו למצוא. סייב A דייט – מתחילים את החתונה – כאן.

שאלות ותשובות בנושא קיאק/בר פירות לחתונה

מחירי קיאק/בר פירות לחתונה משתנים בהתאם לסוג הקיאק / בר פירות: גודל ואורך הקיאק, סוגי הפירות, אופן ההגשה ועוד אלמנטים משתנים.

אז כמה עולה קיאק/בר פירות לחתונה? המחירים לקיאק ינועו בין 1,000 ₪ – 3,500 ₪.
לבחירת הקיאק/בר פירות לחתונה שלכם היכנסו לאתר.

בוחרים את סוג הקיאק על פי מידת הצורך שלכם באירוע ועל פי כמות המוזמנים ולכן צריך להיערך בהתאם בגודל הקיאק ובכמות הפירות, לרוב הקיאק מוגש באמצע – סוף האירוע. הקיאק מגיע בכמה גדלים שונים של (קטן, בינוני וגדול עד 3 מטרים) לאחר שהבנתם את הצורך של אורך הקיאק באירוע שלכם מוזמנים להיכנס לאתר ולבדוק המלצות על הספקים בתחום.

אין כאן תשובה חד משמעית לכאן או לכאן מכיוון שהשוני בין השניים זה רק האופן ההגשה ולכל אחד יש את הצורת הגשה המועדפת עליו, לכן כדאי לברר המלצות על הספק אותו אתם מעוניינים לרכוש את שירותיו. לבקש לראות תמונות של כמה צורות הגשה שונים ולהחליט לאיזה צורת הגשה הכי התחברתם.

לקיאק / בר פירות בחתונה יש המון יתרונות וזה מתאים בעיקר לחתונות בעונת הקיץ עם הפירות הטרופיים של העונה על מנת לתת לאורחים שלכם משב רוח מרענן. מבין כל האטרקציות קיאק / בר פירות נחשב לאטרקציה מאוד פופולארית ונחשבת באירוע. מוזמנים להיכנס לאתר ולבחור את האטרקציה המועדפת עליכם באירוע.