המקומות המושלמים לחתונה קטנה – גם בצל הקורונה

אנחנו כאן כדי לדבר על דבר אחד ועל דבר אחד בלבד, חתונה בצל הקורונה ובהתאם להוראות משרד הבריאות. אתם מוזמנים להכיר מושג חדש בעולם האירועים, ואם לדייק את זה, בעולם בכלל: אולמות אירועים בעלי תו סגול בתקופת הקורונה. מי היה מאמין, בואו נדבר על זה. 

אז מה הם בעצם מתחמי אירועים לחתונות קטנות, שנושאים תו סגול? בהתאם להוראות משרד הבריאות, בתאריך ה-1 במאי, 2020, החלו לצאת לפועל הקלות שונות אשר הובילו לתחילת פתיחה מחודשת של המשק הישראלי. כחלק מהתהליך, הוחלט כי יהיו מתחמי אירועים מסוימים אשר ייחשבו מתחמים לחתונות בצל הקורונה ועם תו סגול.

 

אילו מתחמי אירועים עם תו סגול מתאימים לחתונה?

אתם מוזמנים להכיר מתחמי צימרים בצפון עם תו סגול, גלריות לחתונות קטנות במרכז, חוות בדרום ובמדבר ועוד. אם לא הכרתם את המושג עד עכשיו, מתחם אירועים עם תו סגול הוא למעשה מתחם אירועים, שבו ניתן לחגוג אירועים עם מינימום חששות מפני הדבקה בנגיף הקורונה. 

אם ניקח את הדוגמה של צימרים בצפון עם תו סגול, אתם תוכלו למצוא לא מעט סוויטות וצימרים מפנקים במיוחד, שמותאמים במיוחד לתקופה זו. אנחנו מדברים על מתחמי אירוח כפרי בצפון שגודלם עולה על 150 מ”ר, במקרים מסוימים גם 200 מ”ר.

 

מתחמי אירועים מיוחדים בצפון בצל הקורונה

המתחמים האלו בנויים בכמה מפלסים, המתקנים השונים מרוחקים אחד מהשני, ואתם מוזמנים לחגוג כאן סופ”ש שלם של חתונה קטנה עם כל האורחים הכי אהובים שלכם. 

תוכלו לקבל כאן טיפולי ספא שונים, חבילות ארוחות בוקר ועוד שלל פינוקי עולם. אם אתם רוצים שמות של מקומות מומלצים, אנחנו ממש ממליצים על מלונות בוטיק ביישוב חד נס, כמו למשל מתחמים הנקראים “האחוזה” ומתחם “עדנ’ס בוטיק”. גם מתחם עדנ’ס בוטיק וגם מתחם האחוזה, מוגדרים כמלונות בוטיק המיועדים לאירועים מיוחדים, בהם אתם יכולים לחגוג אפילו חתונות קטנות.

 

חתונות קטנות והישמעות להוראות משרד הבריאות

בכל מקרה, בין אם אתם חוגגים את החתונה שלכם במתחם צימרים, בגלריה לאירועים קטנים או בכל מקום אחר, תמיד חשוב לשים את הדגש על אמצעי מניעת-הידבקות שונים. 

אילו אמצעי למשל, כמובן שיהיה חשוב להציב עמדות חיטוי ידיים בעזרת אלכוג’ל, רצוי במספר מוקדים שונים הפזורים בגלריה או במתחם. מעבר לכך, כל הוראה כזאת או אחרת אשר תועבר לנו על ידי משרד הבריאות, תהיה חייבת להיאכף בהתאם לחשיבות שבנושא.

 

חתונה בחוף הים כשהחופים ייפתחו

זכרו, אתם רוצים לחגוג ולשמוח, לא להוביל למסיבת הדבקה שתגרור אחריה גם סבל של אנשים. ואם כבר מדברים על מסיבות ואירועים עם מינימום חששות מפני הדבקה מהנגיף, מדברים על חתונה בחוף הים. בהתאם להוראות משרד הבריאות, כרגע לא ניתן לבלות את זמנכם בחוף הים, בטח שלא לחגוג חתונות קטנות. 

יחד עם זאת, בקרוב אנחנו כנראה כבר נוכל להנות מהפתיחה המחודשת של חופי ים גם כן. ייתכן שיהיה אפשרי לחגוג גם שם את חתונתכם, אנחנו נעדכן אתכם בהמשך.

 

חלל אירועים קטנים מומלץ: איניגו בכפר ויתקין

מקום נוסף עליו אנחנו רוצים להמליץ לכם נקרא “איניגו” – אירועים אורבניים בשרון. איניגו הוא מקום מושלם עבור עד 200 מוזמנים, כאשר הוא מספיק גדול בכדי לחגוג חתונה קטנה גם בצל הקורונה. 

גלריית איניגו נמצאת בין בית ינאי לכפר ויתקין, בלוקיישן הנקרא M הדרך. אתם מוזמנים להנות מעיצוב משגע של חלל אירועים אורבני, אלכוהול משובח ומטעמים מעולים. 

סומכים עליכם שתארגנו חתונת חלומות במקביל לנסיבות המאלצות את כולנו, באופן כללי, קצת להצניע את שגרתנו. מזל טוב!  

אז מה היה לנו עד עכשיו?
לייעוץ חינם השאירו פרטים
להתארגן ליום המיוחד בקלאס
השלום 89 באר שבע - שניים מהדברים הכי חשובים ביום החתונה הם איפה תתחילו אותו ואיפה הוא הסתיים. אנחנו כאן כדי לדאוג ששניהם יתממשו בשיא הפינוק והסטייל!
השלום 89 באר שבע - שניים מהדברים הכי אנחנו כאן כדי לדאוג ששניהם יתממשו בשיא הפינוק והסטייל!
לבדיקת תאריך פנוי השאירו פרטים