ארגון ותכנון חינה – שלב אחר שלב (כולל מחירים)

יש חינה בקרוב? מזל טוב, כולם הולכים להנות ובגדול! רק שבכדי לוודא כי כל האורחים אכן נהנים ועושים חיים, כולל הכלה המיועדת כמובן, יהיה עליכם לוודא מספר פרטים, למעשה לא מעט פרטים. ארגון ותכנון חינה – כל השלבים ומה שצריך לדעת! 

אין ספק, ההתארגנות והארגון של חינה כוללת בתוכה שלבים שונים, פרטים, אפילו לפעמים בירוקרטיות שונות ( למשל במקרים בהם יש צורך להזמין קייטרינג). לפני הכול, יהיה עליכם להכין את רשימת האורחים שלכם, להקציב לעצמכם תקציבים שונים ועוד. מה עוד חשוב, בראש ובראשונה? מיקום האירוע! היכן אתם עומדים לערוך את החינה? האם בחיק הטבע? האם באולם אירועים או גן אירועים? כל אלו, הם פרטים שיהיה עליכם לקחת בחשבון לפני ארגון של חינה והתארגנות על הפרטים הנלווים. 

 

חברת הפקת אירועי חינות או לבד?

חשוב לזכור כי במקרים מסוימים, יהיה על אנשים לוודא פרטים ופרמטרים בהיקף כל כך רחב, עד שיהיה כדאי לשכור מישהי שמקצועה הוא ארגון וכנון מסיבות, כולל חינות. לרוב, אשת מקצוע אשר מתכננת חינות תוכל לספק לכם את המענה המדויק ביותר, הכולל בחירת אולם לחינה ותלבושות וכמובן, תוך שהיא מורידה מעלכם המון כאבי ראש, סידורים, ביורוקרטיות ועוד רבות. 

אם אתם בוחרים לשכור את שירותיה של מארגנת ומתכננת חינות (או חברת הפקות שלמה), אתם למעשה מבטיחים לעצמכם חינה חלקה לגמרי, שלא מצריכה ממכם הרבה מאמץ והתאמצות. כמובן שבכל מה שקשור ללבוש המסורתי, בכל מקרה יהיה צורך לעבור את התהליכים האלו בגפכם ובעצמכם, היות ואף אחד לא יכול למדוד עבור הכלה המיועדת את הלבוש המסורתי שמאופיין בחינות. חשוב לדעת, עלות שכירת חברת הפקות לתכנון חינה נעה בין מחירים של 15,000 ₪ – 30,000 ₪ ומעלה. 

 

מהיכן הגיעה אלינו החינה במקורה?

במקור, החינה מגיעה מארצות אפריקה והמזרח התיכון, שם נהגו לחגוג את המעבר מהחיים הרווקים לחיים הזוגיים. במהלך החינה כמובן שידיהם של הזוגות נצבעים בצבעי חינה, בצורה של עיגולים בינוניים. טקסיות מקסימה. 

היות ובדרך כלל החינה נחגגת ממש בצמוד לאירוע החתונה (בדרך כלל בערך חודש לפני החתונה עצמה), בעצם המשימה של קיום האירוע הופכת למורכב ביותר. מדוע? מכיוון שהחינה מאוד צמודה לחתונה עצמה, מה שהופך את כל ההפקה לכפולה ומכופלת.

 

חינה באותו היום של החתונה

אם אתם רוצים להקל על עצמכם, אתם בהחלט יכולים להפוך את החינה לאטרקציה בפני עצמה. כיצד תעשו זאת? אתם יכולים לקיים את החינה בחתונה עצמה, מה שיוביל לכך שאמנם תצטרכו להפיק הפקה יחסית גדולה, אך היא תהיה חד פעמית ולא כפולה. 

בהחלט מומלץ וכדאי לשקול לקיים את החתונה יחד עם החינה ובאותו היום. בסופו של דבר, קיום 2 אירועים יצריך פעמיים בחירת לוקיישן, פעמיים בחירת תפריטים לאירוע, פעמיים בחירת תקליטן או להקה, פעמיים רכישת בגדים ועוד. אם ככה, ההמלצה הכי טובה שאפשר להשאיר כאן, זה באמת קיום החינה יחד עם החתונה עצמה.

 

מקצועני הפקות חינה לשירותכם

יחד עם זאת שקיום החינה ביום החתונה עשוי להקל רבות על אנשים, עדיין תמיד יהיו אנשים שלא יהיו מוכנים להתפשר ויהיו חייבים לחגוג את החינה בנפרד מהחתונה. אם אתם נמנים בין אותם אנשים, יהיה כדאי להסתייע בשירותיהן של חברות הפקת אירועים, שיכולות לארגן לכם חינה מהסרטים. 

בין אם אתם חוגגים חינה מרוקאית, הודית, עיראקית או מכל עדה אחרת, אנחנו מזמינים אתכם להסתייע במקצועני הפקות אמיתיים, וככה כך הפרטים יטופלו על ידם. אתם רק תצטרכו לדאוג להנות, שלמוח ולצהול. מישהו ביקש צהלולים ולא קיבל?

צילום חינה

 

צהלולי חינות מהסרטים

אוקי, אם כבר הזכרנו צהלולים, אנחנו רוצים לתת טיפ קטן. תאמינו או לא, אפשר אפילו לשכור את שירותיהן של נשים המגיעות לאירוע החינה בכדי לעשות צהלולים. אם אתם מדברים עם חברת הפקות לתכנון חינה, כדאי לשאול אותה לגבי השירות הזה. לרוב, יהיה מדובר בשירות של מאות ₪ בודדים. תמורת 300 ₪ בממוצע, תוכלו לשכור 2 נשים או 3 שעושות צהלולים. 

נכון, לא חובה, אך אם חסרה במשפחה מישהי מקצועית ב”תחום הצהלולים”, כדאי להוסיף אחת כזאת! אין ספק שיהיה מדובר בתוספת משמעותית של קול ששון ושמחה! לבסוף, ללא צהלולים זו לא באמת חינה אמיתית! 

 

שכירת תקליטן וחברת קייטרינג

אם מדברים על חינה אמיתית, חשוב לדבר גם עם מוסיקת עדות שונות. החינה שלכם חייבת גם לכלול מוסיקה מהעדה שלכם, ככה שאתם מוזמנים כמובן לשכור את שירותיו של תקליטן חינות מקצועי. לרוב, לתקליטן חינה יהיה בארסנל מוסיקת עולם מכל הסוגים, כולל מוסיקה לחינה הודית, מרוקאית, עיראקית ועוד. שכירת תקליטן תעלה לכם כמה אלפים של שקלים. תקליטן לרוב יגבה ממכם בין 5,000 ועד 10,000 עבור אירוע. 

סמכו עלינו, אם אתם תערכו חינה ללא מוסיקה אותנטית, אתם בהחלט “תקבלו על הראש” מהדודות המבוגרות, מהסבתות וגם מהאימהות (אם הן מחוברות לשורשים). אם דאגתם למוסיקה אותנטית, חשוב יהיה גם לדאוג למתוקים בחינה. אוי, המתוקים שמגישים בחינות. מה יותר טוב מהעניין הזה?

אוכל לאירוע

את הנושא של האוכל עדיף שתורידו מעל כתפיכם. (צילום: Pixabay).

 

מתוקים וממתקים לחינה – מי מכין?

אז ככה, מתוקים לחינות ניתן לרכוש בכמויות גדולות ורצוי, ככה שמומלץ לעשות זאת מראש. אם אתם נמנים בין האנשים שמכינים בעצמם את המתוקים של החינות והממתקים, קודם כל, כל הכבוד! שנית, עשו זאת כמה שיותר צמוד לאירוע החינה עצמו, ככה שהמתוקים יהיו טריים אין ספק, זה לא קל להכין כמויות גדולות של מתוקים בצמוד לחינה, ככה שמומלץ לשכור את שירותיה של חברת קייטרינג חינות מומלצת. 

ממתקים לחינה

 

שירותי קייטרינג לחינות? בהמלצה באמת חמה! מדובר באירוע המצריך לא מעט ממכם, ככה שלפחות את הנושא של האוכל עדיף שתורידו מעל כתפיכם. עקבו אחר הטיפים שנתנו כאן למעלה, וגם אתם תוכלו לצלוח את החינה הקרובה עם מינימום תשישות ובעיות. אל תשכחו להתרגש, לחגוג, לרקוד ולצהול, אתם עוברים מרווקות לזוגיות. בסופו של דבר, זהו יום שהוא כולו שלכם, אז תהנו ממנו עד כמה שניתן ומבלי להתיש את עצמכם! 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
לייעוץ חינם השאירו פרטים
להתארגן ליום המיוחד בקלאס
השלום 89 באר שבע - שניים מהדברים הכי חשובים ביום החתונה הם איפה תתחילו אותו ואיפה הוא הסתיים. אנחנו כאן כדי לדאוג ששניהם יתממשו בשיא הפינוק והסטייל!
השלום 89 באר שבע - שניים מהדברים הכי אנחנו כאן כדי לדאוג ששניהם יתממשו בשיא הפינוק והסטייל!
לבדיקת תאריך פנוי השאירו פרטים