הפקת חינה לאירועים – המדריך המלא

לא משנה העדה – חינה מרוקאית, תימנית, הודית, עיראקית – העיקר לחגוג! הפקת חינה היא אחד הטקסים הכי מרגשים ומשמחים שלפני החתונה, ומאורע בלתי נשכח בפני עצמו.

 המסורות, הצבעים, הניחוחות, התלבושות – איך תעשו את זה נכון, ובכיף גדול? בואו נתחיל!

 

הפקת חינה: מתחילים בהתחלה

החינה היא אירוע משפחתי ומסורתי, וככזה, אנחנו לגמרי מעודדים את הזוג הצעיר להיעזר כמה שיותר בבני המשפחה ולהפוך את הארגון לחוויה משפחתית כיפית ומגבשת.

שבו עם ההורים ועם הסבתות, ואל תתביישו לתת תפקיד לכל אחד. בניגוד לחתונה, שהיא לרוב אירוע גרנדיוזי, עם המוני אורחים והפקה מדוקדקת, החינה יכולה להתקיים בדגש על המשפחתיות והמסורות השונות.

בחרו מיקום, בין אם זה בבית ובין אם באולם אירועים, בחרו זמן – לרוב מקובל לערוך את החינה בשבועיים שלפני החתונה עצמה, וסגרו את רשימת המוזמנים. משם הדרך כבר תהיה הרבה יותר קלה.

 

אירוע חינה

 

אווירה, אווירה, ועוד קצת אווירה

בעוד החתונה עצמה מותאמת בדרך כלל לזוג המתחתן, למוזיקה האהובה עליו, לסגנון העיצוב והלבוש שאליו הם מתחברים, להעדפות הקולינריות וכן הלאה, החינה היא כאמור חגיגה של מסורות.

יש לתת לה את הכבוד הראוי ולבנות את האווירה הנכונה! נתחיל מהמוזיקה, איך לא.

בין אם בוחרים בדיג’יי או להקה לחתונה חיה, כדאי שאלו יהיו מומחים במוזיקה של העדה החוגגת! לבריטני ספירס יש פחות מקום בחינה מרוקאית, לדוגמה.

הפקת חינה – דאגו לקשט את המקום – גם כאן תוכלו להיעזר בבני המשפחה השונים.

באשר לתלבושות המיוחדות, למי מאיתנו שלא זכה לקבל כאלו בירושה – ישנן חברות ייעודיות שישמחו להשכיר לכם מלבושים אותנטיים ויפהפיים לאירוע הגדול!

 

אירוע חינה

 

מתוק לו מתוק לו

בחינה נהוג להגיש בדרך כלל מגוון מפואר ומטריף של מתוקים שונים, כל עדה וממתקיה. אם בחתונה אנחנו נוטים יותר לבופה או ארוחה שלמה, בחינה הדגש הוא על החך המתוק.

ישנן חברות קייטרינג לאירועים המתמחות רק באירועי חינה, וישמחו להתאים עבורכם את הפינוקים המושלמים – לפי העדה, ההעדפות, והאורחים.

האמונה הרווחת היא שזוג שיגיש מתוקים בחינה שלו, יזכה לחיים משותפים מתוקים להפליא. מתוק, לא?

 

אירוע חינה

 

הטקס עצמו

הדבר הכי חשוב – החינה עצמה! אחרי האוכל והריקודים והתלבושות, בסופו של דבר העיקר הוא הטקס המסמל מעבר מחיי רווקות לחיי נישואים.

אז מה היא החינה? מעין תערובת העשויה צמחים, פרחים, ועשבים, שעל פי האמונה מלאה בסגולות טובות כגון פריון, אריכות ימים, ושמחה.

את החינה מורחים על כף היד, בחלק מהעדות מקובל לצייר בעזרתה עיטורים שונים, כשצבעה החום-אדמדם נשאר על היד כמה ימים, כמזכרת.

את התערובת וכל שקשור בה מכינות לרוב נשים, וזה הזמן לתת כבוד לסבתות ולדודות של המשפחה, ולהפקיד את התפקיד המיטיב בידיהן האוהבות.

אל תשכחו לפנק את האורחים בחינה שלכם במתנות לרוב, ושיהיה לכם טקס משמעותי, מלא באהבה במשפחה ובמסורת.

אז מה היה לנו עד עכשיו?
לייעוץ חינם השאירו פרטים
להתארגן ליום המיוחד בקלאס
השלום 89 באר שבע - שניים מהדברים הכי חשובים ביום החתונה הם איפה תתחילו אותו ואיפה הוא הסתיים. אנחנו כאן כדי לדאוג ששניהם יתממשו בשיא הפינוק והסטייל!
השלום 89 באר שבע - שניים מהדברים הכי אנחנו כאן כדי לדאוג ששניהם יתממשו בשיא הפינוק והסטייל!
לבדיקת תאריך פנוי השאירו פרטים