כיצד לבחור אולם לאירוע

מזל טוב! אתם מתחתנים, וכעת אתם בוודאי מרגישים על גג העולם. כי הרי, היי – מצאתם את בחיר או בחירת ליבכם, והנה אתם מוכנים ומזומנים להתחייב לאהבה נצחית ואמיתית.

כיצד לבחור אולם אירועים

אם אתם עומדים לפני היום הגדול והמרגש בחייכם, אתם בוודאי עסוקים בארגון החתונה בעוד שכיום ישנם אינספור אולמות אירועים, גני אירועים, חללים לחתונות ושאר לוקיישנים מומלצים עבור האירוע המרגש.

ואכן, רבים הזוגות אשר מחפשים אולם מרשים לאירועים בתל אביב , בעוד שבחירת אולם אירועים טוב, מאפשר אירוע באזור המרכז ובחירה בחלל מדהים ועדכני עבור חתונה.

זה נכון, אולמות אירועים ניתן למצוא כמו גרגירי החול. אבל כיצד תדעו כי אתם בוחרים בטוב ביותר? הנה כמה טיפים לאיתור מקום נפלא:

אם אתם נמצאים בשיא הארגונים לקראת החתונה שלכם, הרי שכעת אתם בוודאי עסוקים בהכנת רשימת מוזמנים, ביצוע אישורי הגעה לחתונה, בחירת ספקים כמו DJ, צלמים, מעצבים, אנשי סטיילינג וביצוע כל ההכנות הנדרשות.

 

אבל כיצד בוחרים את הלוקיישן המתאים?

כדי למצוא מרחב מתאים עבור חתונה, יש בתחילה להבין מהו סוג האירוע שתרצו לקיים. שאלו עצמכם: האם מדובר באירוע יוקרתי ואלגנטי, או קטן ומשפחתי? האם תרצו לתכנן חתונה אורבאנית כמו חתונה בתל אביב עם הנוף המקסים והאורבני של העיר? לדוגמא לאולם ביפו: ”שרביה” או שתרצו לקיים חתונה חברתית בה כל אורח מביא עמו כיבוד?

בכל מקרה ובאיזה דרך שתבחרו – רצוי להיות מסונכרנים אחד עם השני ולבחור בקונספט המקובל על שניכם.

 

סקירת חללים לאירועים

אם בחרתם לתכנן חתונה בתל אביב, רצוי לחפש כמה וכמה מקומות שיתאימו למספר המוזמנים שלכם. מסעדות לאירועים קטנים, אולמות גדולים ושאר מרחבים סגורים או פתוחים – מגדירים את עצמם גם לפי כמות המוזמנים שהם יכולים להכיל. לכן יש לבצע סינון בהתאם לכמות המוזמנים.

עוד יש לבצע סינון על פי טווח המחירים אותם מציעים אולמות אירועים, תוך שבדרך כלל המחיר נקבע על פי מחיר מנה לאורח. לכן חשוב להגדיר את התקציב שלכם ולדעת כמה כסף כדאי להוציא על המנות שיוגשו באירוע שלכם.

 

אווירה, עיצוב ואוכל

לאחר שיש לכם כמה אופציות ללוקיישנים בהם תחגגו את היום הגדול, מומלץ לבצע סקירה פיזית של המקומות שאהבתם. הגיעו לאירועים שמתקיימים במקום, טעמו את המנות, סקרו את העיצוב ואת האווירה, ובכך תוכלו לצמצם את הבחירה. באמצעות כל אלה ושאר המלצות וטיפים טובים: תוכלו לתכנן את היום הגדול בצורה נכונה, יפה ומרהיבה!

 

רוצים שנעזור לכם בסגירת אולם במחיר הטוב ביותר? צרו איתנו קשר בטופס.

אז מה היה לנו עד עכשיו?
לייעוץ חינם השאירו פרטים
להתארגן ליום המיוחד בקלאס
השלום 89 באר שבע - שניים מהדברים הכי חשובים ביום החתונה הם איפה תתחילו אותו ואיפה הוא הסתיים. אנחנו כאן כדי לדאוג ששניהם יתממשו בשיא הפינוק והסטייל!
השלום 89 באר שבע - שניים מהדברים הכי אנחנו כאן כדי לדאוג ששניהם יתממשו בשיא הפינוק והסטייל!
לבדיקת תאריך פנוי השאירו פרטים