תיעוד מתנות אורחים והוצאת דוח מסודר למשפחות

תיעוד מתנות האורחים

אתם כבר בסוף האירוע, הריקודים האחרונים, המשפחה והחברים מצרפים למעגל הגדול שסוגר את האירוע, עייפים אך מרוצים. אתם תכף ממשיכים את החגיגות בשבת חתן או ירח דבש בארץ ואם התמזל מזלכם – בחו”ל. רגע, נשאר לסדר את כל הקצוות שנשארו, לשלם את כל התשלומים האחרונים לספקים, לסגור חשבון עם האולם ולפתוח את המתנות. יש לנו סוד קטן – גם לזה דאגנו לכם. מערכת אישורי הגעה לחתונה וסידורי הושבה של Save A Date מאפשרת תיעוד מתנות אורחים והוצאת דוחות מסודרים למשפחות. כן כן, ממש בקלות וביעילות.

אנחנו נעזור לכם בתיעוד המתנות ובהוצאת הדוחות

בתוך המערכת מובנת פונקציית חיפוש אשר מאפשר ביצוע חיפוש ע”י הזנת שם המוזמן בתיבת הטקסט. לאחר שלחצם על “חפש” יוצג על המסך פרטי אישור ההגעה של אותו אורח בהם תוכלו לעדכן את המתנה שקבלתם ממנו.

בנוסף לכף תוכלו לדעת בדיוק כמה אנשים הגיעו בפועל לאירוע שלכם. כפי שהזכרנו בעבר, אנחנו רוצים לעשות לכם סדר וארגון בכל התקופה הלחוצה שאתם נמצאים בה (לחוצה אך כיפית).

איך מסכמים את המתנות הכספיות?!

מערכת אישורי הגעה לחתונה של Save A Date תציג לכם לאורך כל הזנת הסכומים שקיבלתם את הסכום הכולל וכך תוכלו להשוואות הוצאות מול הכנסות ולדעת האם באמת הרווחתם מהאירוע או שיצאתם בהפסד.

טיפ קטן מאתנו: תוכלו לייצא את כל הדוח הסופי, ביחד עם אישורי ההגעה וסכומי המתנות שהתקבלו לקובץ למחשב, להדפיס אותו או לשמור אותו ולעקוב תמיד אחר סכומי המתנות שקיבלתם באירוע שלכם. בעתיד תרצו לדעת כמה כל אורח שם לכם במעטפה כדי שתוכלו להחזיר לו פחות או יותר אותו דבר, לשם כך תוכלו להשתמש בטבלת ניהול האורחים שלנו. בחום ובאהבה.

רווח או הפסד? העיקר שהכל עבר בשלום

נכון, זה קצת מבאס לסיים אירוע בהפסד, אפילו אם הוא מזערי. המחשבה של כל המפסידים באירועים היא “עכשיו צריך להתחיל להחזיר”. אז קודם כל לא נכון בדיוק. בין אם הפסדתם או לא, תזכרו שהפקתם אירוע שלם בשביל לשמח את האורחים ואתכם כמובן, בסוף האירוע הוא בשבילכם, אתם מתחתנים, לכם יש בר מצווה/בת מצווה ולעובדים שלכם אתם עושים ערב גיבוש.

גם אם הפסדתם – השמיים לא נפלו, ותדעו לנהל את התקציב בצורה חכמה יותר באירועים הבאים שיבואו עליכם. חשוב מאוד לקבל את הכל בפרופורציות ובאהבה, להגיד תודה שזכיתם להרים אירוע ושהצלחתם לסיים אותו בהצלחה.

אז מה היה לנו עד עכשיו?
לייעוץ חינם השאירו פרטים