עיצוב שמלת כלה בהריון בהתאמה אישית לחודש שלך

הינך מתחתנת ומצפה לילד? כמה מרגש, שני האירועים הכי מרגשים של חייך ממש מעבר לפינה.

ובכן, אין כמו שמלת חתונה מושלמת בשילוב עם הזוהר הטבעי שההיריון מעניק לאישה כדי להפוך אותה לכלה היפה בנשים.

יחד עם זאת, בעוד זה מאתגר למצוא את שמלת הכלה המושלמת גם כאשר אישה היא לא הריונית, אנו מבינים שזה לא ממש פשוט למצוא שמלת כלה כאשר הגוף חווה שינויים.

כמו כן, כל היריון הוא שונה, בעוד שחלק נהנות מהיריון חלק במינימום תסמינים, יש גם נשים שחוות את ההיריון קצת יותר מורכב, מה שמשפיע מאוד על מצב הרוח שלהן, וגם על האופן בו הן מרגישות כלפי עצמן.

ובכן, אנו כאן כדי לומר לכן שהיריון זה אחד הדברים הנשיים והיפיפיים שיש, ושיש לא מעט שמלות כלה שיעניקו לך בדיוק את התחושה שכל כלה בישראל צריכה להרגיש ביום חתונתה.

 

עיצוב שמלת כלה בהריון

כאשר כלה הריונית מגיעה לסטודיו לעיצוב שמלת כלה, חשוב לזכור דבר אחד ומשמעותי, והוא באיזה סמסטר הכלה נמצאת, ומתי מתקיימת החתונה.

כפי שוודאי אתם יודעים הריון רגיל נמשך כתשעה חודשים, ותהליך של עיצוב שמלת כלה בהתאמה אישית הוא גם תהליך של כמה חודשים.

לכן, בשלב הראשון שבו הכלה מגיעה להנות ממבחר שמלות כלה, או לחילופין בהתחלת התהליך של עיצוב שמלת הכלה שלה, צריך להתאים את מידות השמלה, על פי התקופה שבה יתקיים האירוע ובאיזה חודש היא תהיה בשלב זה.

עיצוב שמלת כלה הוא דבר מורכב, אך עיצוב שמלת כלבה בהריון הוא מורכב פי כמה וכמה מכיוון אחד האלמנטים החשובים בעיצוב שמלת הכלה המושלמת טמונים במדידות מדויקות, והתאמת השמלה למידותיה.

כיוון שעבור כלה בהיריון זה קצת יותר מורכב, כדאי מאוד להתחיל את תהליך עיצוב שמלת הכלה כמה שיותר מוקדם, כדי שבמשך תקופת ההיריון יהיה ניתן לעשות את ההתאמות הנדרשות והשינויים הרצויים עד לרגע האחרון.

 

כלה בהריון

 

מהם הקריטריונים החשובים שצריך לשים עליהם דגש בעיצוב שמלת כלה בהיריון?

ובכן, אם נשים רגע בצד את הפן הוויזואלי של שמלות כלה לנשים בהיריון, צריך לזכור שחשוב שיהיה להן נוח.

בניגוד לכלה שאינה בהריון שלא פעם מוכנה גם להתפשר על חוסר נוחות לטובת העיצוב שמבליט את יופייה הנשי, במקרה של אישה בהריון, לא ממש קיים מקום לפשרות, וצריך לעצב שמלת כלה שגם תעניק לה תחושה שמימית, אך שגם תעניק לה נוחות מקסימלית לאורך האירוע עצמו, שכמה שהוא מרגש, הוא גם לא פעם מתיש.

כמו כן, אם הנך הרה ומתחתנת בקרוב זהו קריטי לפנות למעצבי שמלות כלה שמתמחים בעיצוב שמלות כלה לנשים בהיריון בהתאמה אישית.

בסופו של יום מדובר בהתמחות העומדת בפני עצמה בתחום עיצוב שמלות כלה, וזה חשוב לעבוד עם מעצב/ת שזהו תחום העיצוב שלהם, ושמנוסים בעיצוב שמלות כלה לנשים בהריון.

 

תהליך עיצוב שמלת כלה לנשים בהריון

התהליך של עיצוב שמלות כלה הוא תהליך שלעצמו נחשב לחלק מאוד מרגש בהכנות לחתונה והוא כולל לא מעט ביקורים בסטודיו, ופגישות עם המעצבת שמלת הכלה והתאמת שמלת הכלה הן בפן העיצוב, הסגנון, התחושה, הבדים וחומרי הגלם, וכמובן בהתאמה לאופי האירוע ולחליפת החתן.

לכן, כאשר הכלה מגיעה לסטודיו, לא רק מדובר בתהליך פונקציונלי, אלא גם בתהליך מפנק, בו הכלה מקבלת יחס של מלכה, ובפרט כאשר מדובר באישה בהריון.

כמו כן, על המעצב/ת להבין מהו סגנונה האישי של הכלה, מהו החזון שלה ליום חתונתה, ובאיזו שמלת כלה היא מעוניינת, קלאסית, אקסטרווגנטית, קווים נקיים אך אלגנטיים, ועוד.

קיימים לא מעט עיצובים ייחודיים של שמלות כלה בהריון, ותהליך העיצוב, בין אם מדובר בעיצוב קיים שדורש שינויים והתאמות, ובין אם מדובר בעיצוב שמלה בהתאמה אישית, הוא תהליך שדורש סבלנות, הבנה, וכמובן כישורים ייחודיים למעצבי שמלות כלה בהיריון.

כמו כן, פן לא נשכח גם את החתן והאב לעתיד, לא מעט כלות רוצות ששמלת הכלה שלהן תהייה מותאמת לעיצוב חליפת החתן. לכן יש הרבה אלמנטים קטנים וקריטיים שחייבים לקחת בחשבון.

 

כלה בהריון בצילומים

 

אז את מחפשת עיצוב שמלות כלה לנשים בהיריון?

בימינו אין סיבה להתפשר על שמלת כלה מרשימה ועוצרת נשימה כיוון שיש אינספור עיצובים יוקרתיים של שמלות כלה לנשים בהריון ומעצבים שיכולים לעצב לך שמלת כלה בהתאמה אישית, ושיעניקו לך את התחושה המיוחדת שכל אישה חפצה בה ביום חתונתה.

תהיי בטוחה שכך או כך, את הולכת לסובב לא מעט ראשים. שיהיה המון במזל טוב.

אז מה היה לנו עד עכשיו?
לייעוץ חינם השאירו פרטים
להתארגן ליום המיוחד בקלאס
השלום 89 באר שבע - שניים מהדברים הכי חשובים ביום החתונה הם איפה תתחילו אותו ואיפה הוא הסתיים. אנחנו כאן כדי לדאוג ששניהם יתממשו בשיא הפינוק והסטייל!
השלום 89 באר שבע - שניים מהדברים הכי אנחנו כאן כדי לדאוג ששניהם יתממשו בשיא הפינוק והסטייל!
לבדיקת תאריך פנוי השאירו פרטים