טיפים לתכנון חתונה ותקציב לימים שאחרי הקורונה

אין ספק, אם תכנון החתונה בימים רגילים כרוך בלא מעט סידורים וארגונים שונים, הרי שבימי הקורונה תכנון חתונה יכול להיהפך אפילו למורכב יותר. ריכזנו עבורכם מספר טיפים לתכנון חתונה ותקציב לימים שאחרי הקורונה. 

אם היו מספרים לנו ששנת 2020 תיפתח עם איזשהו נגיף עולמי כמו הקורונה, כנראה שלא היינו מאמינים, אבל כעת נותר לנו רק ללמוד לחיות בצל העניין ולהמתין בסובלנות לחיסון עולמי. עד אז, אנחנו לא נפסיק להתחתן ואנחנו לא נפסיק לצהול ולשמוח, לחגוג ולבלות.

אם כי, במתכונת מצומצמת יותר מאשר פעם. אז ככה מארגנים חתונה ב-2020 ובצל הקורונה, מנצלים נכון את התקציב:

 

תכנון נכון של התקציב כבר בשלבים הראשונים של תכנון החתונה

אמנם אנחנו כבר אחרי הימים של “חתונות עד 50 איש” ואכן ניתן לקיים אירועים גדולים יותר על פי הוראות משרד הבריאות, אבל עדיין יהיה חשוב לתכנן נכון את החתונה ואת התקציב לחתונה. עם תכנון נכון של תקציב וחתונה, תוכלו להתחיל פרק חדש בחייכם מבלי להיכנס חלילה לחובות בעקבות אירוע שלא היה מתוכנן נכון. 

וסמכו עלינו, אפשר בקלות לתכנן חתונות באופן לא ממש מדויק, שגם יוביל בדרך כלל לבזבוזי כספים מיותרים. וכשמדברים על תקציב שמנוצל נכון, מדברים קודם כל על רשימת המוזמנים שלכם. מתכננים להזמין מעט, או הרבה מוזמנים?

 

מה כמות המוזמנים? בכל מקרה – וודאו הגעתם!

חתונה של 100 איש? אולי בכלל 500 ומעלה? (כמו שפורסם ב17.6 לאחר שכל השרים אישרו בכנסת). בין אם כך או כך, אנחנו ממליצים לכם לוודא את רשימת המוזמנים, משהו שתוכלו לעשות בקלות עם SAVE A DATE. אנחנו מספקים שירותי מידע לאירועים וחתונות, כאשר חלק בלתי נפרד מהשירותים האלו הוא אישורי הגעה וסידורי ישיבה בחתונה

כשאתם יודעים בדיוק מי מגיע לאירוע ומהי כמות המוזמנים שאישרו הגעה, אתם יכולים לתכנן בהתאם את מנות המזון ולנהל טוב יותר את התקציב שלכם. לאחר שאתם מטפלים בנושא הזה של אישורי הגעה, מומלץ להחליט מהיכן אתם מקבלים את השירותים השונים של הספקים.

 

אילן ספקים מומלצים וכיצד ניתן לחסוך עלויות בחתונה?

כשאנחנו אומרים ספקים, הכוונה היא לאנשי סאונד, צלמים, בר אלכוהול, קייטרינג וכדומה. המלצה שלנו, באתר תוכלו למצוא את כל נותני השירותים והספקים הכי מומלצים, ככה שיהיה לכם הרבה יותר קל לנהל את האירוע כשאתם מקבלים את כל השירותים תחת קורת גג אחת. 

כשזה מתנהל ככה, אתם בפעמים רבות יכולים להתמקח על המחירים אצל נותני השירותים. למשל, אם החלטתם להסתייע בשירותיה של חברת הפקות, היא כנראה כבר תסדר לכם הצעת מחיר אטרקטיבית הכוללת ספקים ושירותים שונים. 

 

הזמנת שירותי ספקים תחת קורת גג אחת וחיסכון בעלויות

לרוב, אם תזמינו את השירותים בנפרד ובאופן מפוזר יותר, סביר להניח שייצא לכם יותר יקר כל הסיפור. טיפ חשוב נוסף, הוא התכנון של התקציבים השונים לכל ספק ונותן שירות. אם אתם מתכננים X תקציב עבור קייטרינג ואולם האירועים, זכרו כי ברוב המקרים, לא תהיינה הלימה מלאה בין כמות המנות שמוצעות לאולם לכמות המנות שאכן מנוצלות ונאכלות. 

אמנם יהיה חשוב להחזיק במספר המנות הנכון ולהיות מוכן להוציאן לאורחים, אבל מומלץ לשמור על איזון מדויק עד כמה שניתן בין כמות מנות הרזרבה לכמות המנות הנדרשות באמת. ככה גם רלוונטי לגבי בר האלכוהול.

 

המון אלכוהול באירוע: לא בטוח שצריך

נכון, יהיה חשוב להחזיק בכמויות אלכוהול מספקות, אבל אין שום טעם להזמין בקבוקים של וויסקי בכמויות מסחריות ובמחשבה ש”מקסימום, יישאר לאחרי החתונה”. בימים כמו ימי הקורונה, אתם מתכננים את החתונה תוך כדי שאתם חושבים על היום שאחרי. 

ואם חושבים על היום שאחרי, הרי שאין שום טעם לשפוך כמויות של כספים על בקבוקים שאף אחד לא יצליח לסיים בחתונה וישכבו בביתכם למשך שנים. טיפ נוסף וחשוב, הוא הטיפ שלנו אליכם – להיות פתוחים לכל מיני שינויים שיבואו או לא יבואו. שימו לב, מאוד נפוץ להיתקל במצבים כאלו ואחרים שבהם איזשהו ספק אינו זמין לקריאתכם.

כמו שגם נפוץ, ששמלת הכלה, או חליפת החתן שרציתם, פשוט אינה יושבת עליכם כמו שצריך. תהיו פתוחים לשינויים, גם אם זה אומר שינויים של הרגע האחרון. בסופו של דבר, אתם רוצים להתחתן וזה הכי חשוב!

אז מה היה לנו עד עכשיו?
לייעוץ חינם השאירו פרטים
להתארגן ליום המיוחד בקלאס
השלום 89 באר שבע - שניים מהדברים הכי חשובים ביום החתונה הם איפה תתחילו אותו ואיפה הוא הסתיים. אנחנו כאן כדי לדאוג ששניהם יתממשו בשיא הפינוק והסטייל!
השלום 89 באר שבע - שניים מהדברים הכי אנחנו כאן כדי לדאוג ששניהם יתממשו בשיא הפינוק והסטייל!
לבדיקת תאריך פנוי השאירו פרטים