כמה עולה חתונה בשנת 2024? כל המחירים כאן

אז כמה עולה חתונה בישראל בשנת 2024? האם ארגון חתונה זה באמת יקר? מחיר חתונה כיום מורכב מכל מיני הוצאות למינם, זה מתחיל בבחירת אולם אירועים, ממשיך לבחירת שמלת כלה ועד לכל מיני אטרקציות שונות לאירוע.

אם נתעמק בכל אחת מקטגוריות שציינו, נוכל לבחון קשת מחירים רחבה מאוד, החל ממחירים זולים ועד למחירים יקרים מאוד. אם רוצים – אפשרי לסגור, לכל זוג באשר למעמדו הכלכלי, חתונה במחיר שפוי ונמוך ממה שהכרתם עד היום.

 

כמה עולה להפיק חתונה?

נתחיל מהסוף – נכון לשנת 2023 נראה כי מחיר חתונה ממוצעת בישראל הוא בסביבות ה-140 אלף ₪ לחתונה שבין 400-500 מוזמנים וכמובן שהמחיר יכול לטפס עד ל-300 אלף ₪ בהתאם לגודל ולכמות המוזמנים. בנוסף יש להתחשב במיקום האירוע, לדוגמא במרכז הארץ המחירים יהיו יקרים יותר לעומת הפריפריה, עונת האירוע (חורף או קיץ) וכמובן ליום בשבוע.

כמה עולה אולם אירועים

 

כמה עולה אולם אירועים? (מחיר מנה)

ששואלים “כמה עלה לך האולם” – הכוונה היא למחיר מנה. יש טווח מחירים די רחב למנות באולמות האירועים השונים. אם בוחנים לעומק, נוכל להבחין כי מקום האולם משפיע מאוד על מחיר המנה.

המחירים בדרום ובצפון הארץ נעים בין 170 ש”ח ועד ל240 ש”ח למנה בקיץ ובין 150-210 ש”ח בחורף. באזור המרכז המחירים ינועו בין 290 ש”ח ויגיעו עד ל500 ש”ח למנה באולם הכי יוקרתי בישראל.

כמובן שמומלץ מאוד לרכוש את שירותי אישורי הגעה לחתונה וסידורי הושבה כדי שתוכלו לדעת כמעט במדויק את כמות האורחים שיהיו לכם באירוע וכך לחסוך עד אלפי שקלים.

יש עוד גורמים המשפיעים על מחיר המנה כמו: יום בשבוע, עונה בשנה (קיץ או חורף) וזמן ביום – צהריים או ערב. על ימי חמישי תאלצו להוסיף בין 10%-12% למחיר המנה.

לכל אולמות האירועים שלנו לחצו כאן

באנר דסקטופ חוות דוד

עלויות נוספות שיש לקחת בחשבון

כמה עולה תאורה, הגברה ומסכים? מאוד תלוי באולם, ברוב המקרים תשלמו בין 5,000-10,000 ש”ח. בחלק מהמקרים האולם נותן את כל החבילה כחלק מעלות המנה וכמובן שהמנה מתומחרת בהתאם אז תשימו לב לכך.

כמה עולה עיצוב האולם/גן האירועים? עיצוב האולם אינו זול והמחירים ינועו בין 3,000-12,000 ש”ח (תלוי בגודל האירוע). אפשרי לעצב רק את החופה בעלות מינימלית של בערך 25% מסה”כ העיצוב הכללי של האולם מכיוון ויש אולמות אירועים שהעיצוב הבסיסי שלהם מרהיב ויפה ולכן לא נדרשת השקעה נוספת לכך.

כמה עולה עיצוב האולם

 

כמה עולה אלכוהול?

במידה ואתם שוכרים את שירות הבר של האולם, יש לכם 2 אופציות. אופציה ראשונה היא לשכור את שירותי הבר ואת האלכוהול מספק הבר אקטיבי באולם, אופציה שניה היא להביא בר אקטיבי משלכם. במידה והחלטתם לקחת את הבר של האולם החישוב הוא כזה – מחירי האלכוהול לאירוע מחשבים לפי מחיר לראש, זאת אומרת, מחיר למוזמן.

נכון שלא כולם שותים, יש חלק נוהגים, יש נשים בהריון ועוד סיבות, את האולם או ספק האלכוהול זה לא כל כך מעניין והוא שואל אתכם כמה מנות הזמנתם לאירוע, את החלק של האלכוהול הוא יחשב לפי המנות.

המחירים נעים בין 22-45 ש”ח למנה, הכל תלוי בסוגי האלכוהול שאתם מבקשים.

במידה ושכרתם רק את שירותי הבר, מחיר הבר יהיה בין 2,500-3,500 ש”ח, תלוי במספר הברמנים שתבקשו שיהיו לכם באירוע. לגבי האלכוהול, מומלץ מאוד לרכוש את האלכוהול באילת, ללא המע”מ (17% פחות), זוהי הנחה משמעותית מאוד. לגבי חסכון באלכוהול, תוכלו להציץ בטבלת השוואה מחירים כאן ממש מתחת.

טבלת השוואה – מחירי אלכוהול:

סוג/ מחיר מחיר רגיל מחיר באילת
וודקה בלוגה 1 ליטר  142 ש”ח 110 ש”ח
בלוגה טרנסאטלנטיק 1 ליטר 195 ש”ח 127 ש”ח
רוסקי סטנדרט 1 ליטר 79 ש”ח 66 ש”ח
רוסקי סטנדרט 700 מ”ל 62 ש”ח 49 ש”ח
פינלנדיה 1 ליטר 79 ש”ח 67 ש”ח
פינלנדיה 700 מ”ל 59 ש”ח 46 ש”ח
ג’וני ווקר בלאק לייבל 1 ליטר 145 ש”ח 116 ש”ח
ג’וני ווקר בלו לייבל 700 מ”ל 549 ש”ח 429 ש”ח
ג’וני ווקר בלו לייבל 1 ליטר 780 ש”ח 569 ש”ח
ואן גוך דאבל אספרסו 750 מ”ל 99 ש”ח 81 ש”ח
ואן גוך בטעם אננס 1 ליטר 149 ש”ח 116 ש”ח
ואך גוך אסאי 1 ליטר 145 ש”ח 116 ש”ח
וודקה גרייגוס 1 ליטר 138 ש”ח 109 ש”ח
וודקה גרייגוס 750 מ”ל 139 ש”ח 97 ש”ח
עלית הערק – איילים 700 מ”ל 55 ש”ח 48 ש”ח
שיבס ריגל 12 שנה – 1 ליטר 139 ש”ח 117 ש”ח
שיבס ריגל 18 שנה – 750 מ”ל 259 ש”ח 212 ש”ח
שיבס רויאל סאלוט 21 שנה – 700 מ”ל 449 ש”ח 354 ש”ח

החלק הכי חשוב – תדאגו שכל האלכוהול ומשקאות האנרגיה שאתם קונים יהיו כשרים, במידה ולא משגיח הכשרות ובעל האולם לא יאשר לכם להכניס אותו לאולם.

כמה עולה אלכוהול

 

כמה עולה להקה, דיג’יי או תקליטן?

באנר מאיו מיוזיק

שירותי מוזיקה דיג’יי, תקליטן או להקה ינועו גם בקשת מחירים רחבה. אופציית הבסיס, שגם מחירה שפוי בהחלט היא, הזמנת תקליטן/דיג’יי לאירוע. מחיר תקליטן/דיג’יי ממוצע ינוע בין 4,500 ש”ח ל – 10,000 ש”ח בהתאם למעמד הספק.

להקה זאת הוצאה קצת יותר גבוהה מתקליטן, מכיוון ומגיעים מספר אנשים שכל אחד צריך לקבל שכר על עצם היותו מופיע בחתונה שלכם.

מחירי להקה נעים בין 4,000 ש”ח ויגיע עד ל – 13,000 ש”ח להופעה מלאה. שימו לב כי צריך להזמין גם תקליטן במידה והלקה מגיע לחלק מהערב ולא לערב מלא.

אם תרצו להשקיע מאוד באירוע ולהביא זמר אורח, תאלצו להיפרד מסכום גבוה במיוחד. עלות זמר מפורסם יתחיל ב – 10,000 ש”ח ועד ל- 100,000 ש”ח (!). הכל תלוי בזמן ובמעמד הזמר, כמות הפרסום שלו וכמה עוקביי האינסטגרם יש לאותו זמר.

כמה עולה להקה, דיג'יי או תקליטן

 

כמה עולה מאפר כלות לחתונה?

שירותי שיער ואיפור לכלות הוא השירות עם ספקטרום המחירים הרחב ביותר בתחום. מבחינת אחוזים כמובן. המחירים לכלות, על אותו איפור ושיער הם פי 10 בדיוק מהמחיר שישלמו המלוות של הכלה באותו הערב.

איפור כלה ינוע בין 1000 ש”ח ועד ל- 6,000 ש”ח וכמובן משתנה בין ספק לספק. אם אותו מאפר מוכר מאוד בתעשייה ורמת הביקוש שלו גבוהה הוא ידרוש את הסכומים המקסימליים וישאיר אתכם ללא כל ברירה מלבד האפשרות לבחור ספק אחר.

כמה עולה מאפר כלות לחתונה

 

כמה עולה מעצב שיער לחתונה?

עיצוב שיער לכלה ינוע בין 1,500 ש”ח ויגיע עד ל – 4,500 ש”ח. אם תרצו לבחור שירותי שיער זולים מאוד תוכלו למצוא במספרות השכונתיות (כנראה שהכלה שלכם לא תהיה בעניין כל כך ותצטרכו לבחור את האופציה היקרה).

מומלץ מאוד לפני שבוחרים שירותי שיער ואיפור, לקרוא חוות דעת, לקבל המלצות מחברות שכבר התחתנו או ממכרים שמכירים את אותם ספקים, אליהם תרצו ללכת ביום חתונתכם.

 

כמה עולה מעצב שיער לחתונה

 

כמה עולה צלם לחתונה?

בחירת צלם לאירוע הוא חלק חשוב וקריטי מאוד, איך תרצו שהערב שלכם יהיה מתועד, ברמה גבוהה ואיכותית או ברמה זולה וחובבנית. מחירי צלם אירועים נע כיום בין 6,000 ש”ח ויגיע עד ל – 14,000 ש”ח כולל הכל (טראש, הגדלות, צילומים ביום האירוע וצילום הערב שלכם).

תוכלו לוותר על מספק דברים שלא יהיה לכם כל שימוש בהם כמו: רחף במידה והאירוע שלכם מונה פחות מ-500 אורחים, וצילומי טראש דה דרס עליהם המון זוגות מוותרים כיום, מכיוון וההוצאות ביום הזה הם גבוהות וכבדות.

על חבילת הצילום הבסיסית, ללא הגדלות ואלבומים, ידרוש צלם סטנדרטי בסביבות ה-8,000 ש”ח.

אם אתם זוג שלא יכול להרשות לעצמו את הסכומים הללו, תוכלו לבדוק צלם עם חבילה בסיסית במיוחד הכוללת צילום חתונה בלבד, וידאו וסטילס בסביבות ה-5,000 ש”ח.

כמה עולה צלם לחתונה

 

כמה עולה צלם מגנטים לאירוע?

מחירי צלמי מגנטים בדרך כלל נעים על אותו הספקטרום.

טווחי המחירים של צלמי המגנטים יתחילו מחבילה בסיסית של 600-800 ש”ח עם הגבלת מגנטים, ויגיעו עד ל900-1200 ש”ח ללא הגבלה מגנטים.

כמובן שהחבילה המשתלמת ביותר, זאת שגם צלמי המגנטים ירצו שתרכשו היא החבילה הבלתי מוגבלת. בינינו, אל תחסכו בזה כסף. זאת האטרקציה שהאורחים הכי אוהבים באירועים.

בדרך כלל צלמי מגנטים יציעו לכם עוד מגוון אטרקציות לאירועים שיש אצלם בארסנל האטרקציות שלהם. חלק יגבו מחירים יקרים בתקווה שתרצו לקחת אותם כי כבר סגרתם אצלם מגנטים וחלק, מהצלמים היותר הוגנים, יעשו לכם Fix Price על כל החבילה תרכשו מהם וכנראה זה הכי ישתלם לכם. לגבי עוד אטרקציות לאירועים תוכלו לקרוא בפסקה הבאה.

כמה עולה צלם מגנטים לאירוע

 

כמה עולה אטרקציות לאירועים?

בנוסף לכל צלם מגנטים יש ארסנל של אטרקציות שכדאי לשקול לשכור לאירוע:

  • כמה עולה מראת סלפי – מראה שנמצאת בכניסה לאירוע, נראית כמו מראה רגילה לחלוטין. המראה היא בעצם מראת סלפי ענקית, נעמדים מולה לבד או עם החברות, מחייכים ומקבלים מזכרת מטורפת מהאירוע! מחירי מראות הסלפי נעים בין 1000-1500 ש”ח לאירוע. אפשר כמובן לסגור כחלק מדיל עם צלם המגנטים או עם איש האטרקציות של הערב.
  • כמה עולה עמדת טיקטוק לאירוע – על אפליקציית “טיקטוק” בדוק כבר שמעתם, אז למה לא לעשות מזה עמדת צילום אטרקטיבית לאירוע שלכם? תמונות, סרטונים, ברכות ועוד. הילדים יעופו על זה – וגם המבוגרים. עמדת טיקטוק תעלה בסביבות 950-1,200 ש”ח.
  • כמה עולה חבילת סלואו הכוללת חלק מהאלמנטים הבאים – בלונים מתנפחים ומתפוצצים, בלוני לבד, עשן כבד, זיקוקים הנדלקים בטיימר, קונפטי לבבות לריקוד הסלואו, אותיות פרחים בעיצוב מדהים ומכונת בועות סבון. מחירי חבילת הסלואו ינועו בין 1000-2000 ש”ח לריקוד, תלוי בכמה תשקיעו ומה תבחרו לריקוד שלכם.
  • כמה עולה אותיות פרחים לחתונה – אותיות פרחים ענקיות, שיעמדו בקבלת פנים שתחילת האירוע ועד סופו. כל אות בגודל 1.5 מטר עד 2.0 מטר, עיצוב פרחי ורדים בצבע לבן או אדום, אטרקציה שיכולה לשדרג את קבלת הפנים ותמונות האורחים בקבלה. המחירים נעים בין 450-590 ש”ח.
  • כמה עולה קיאק פירות – ב2024 קיאק פירות הפך לאטרקציית MUST באירוע שאסור לוותר עליה. אז קודם בואו נדבר על עניין הקיאק והחשיבות שלו: אם אין לכם כסף מיותר – פשוט אל תזמינו אותו. במידה ואתם לא מגרדים את החתונה, קיאק פירות נכנס ועושה שמח ברחבה, אני אישית יושב עליו 5-10 דקות ומפרק כמה שיותר אננסים שאני יכול. מחירי קיאקי פירות נעים כיום בין 1,500-3,000 ש”ח תלוי מה אתם מבקשים ומה המוצרים שנמצאים בקיאק בזמן שהוא יוצא לרחבה. יש כל מיני סוגים שונים של קיאקים שיוצאים לרחבה, זה התחיל בפירות, עבר לממתקי גומי (חמצוצים), הגיעו לגלידות והיום יש אטרקציה שנכנסה לא מזמן והיא עגלת מתוקים שיוצאת לרחבה במהלך הערב, עליה נדבר בבולט הבא.
  • כמה עולה דוכן מתוקים/עגלת מתוקים – דוכני מתוקים באטרקציה לאירוע יכול להיות נחמד ומעניין. אפשר לבחור בקינוחים חלביים, פרווה, צמחוניים וטבעוניים. אפשר גם לשלב בין כל אלה בעגלת מתוקים אחת. מה העגלה כוללת? בר מגוון של עוגות יבשות, מוס וקרם עם פירות בצד, מפל שוקולד אחד או שניים במרכז הדוכן, ממתקי גומי וגלידות. בחלק מהאולמות מוציאים קינוחים כל כך טובים בסוף האירוע שאפשר לוותר על האטרקציה הזאת. דוכן מתוקים ינוע בין 600-1,200 ש”ח תלוי באיכות וכמות העוגות שבעל האירוע מזמין.

 

כמה עולה אטרקציות לאירועים

 

כמה עולה שמלת כלה?

מחירי שמלות כלה הנם רחבים ומשתנים בהתאם לפופולריות המעצב או המעצבת, קניית או השכרה ולכמות עבודה שיש למעצב עבור השמלה או השמלות שתבחרו.

מחיר שמלת כלה אחת תנוע בין 3,500 ש”ח ותגיע עד למחיר של 50,000 ש”ח. כיום יש טרנד לכלות, לרכוש 2 או 3 שמלות כלה, מכיוון והן מחליפות באותו הערב בין השמלות.

טיפ קטן לגבי ריבוי שמלות באירוע – כדאי לך להיות באירוע כמה שיותר ולא בחדר הלבשה עם המסרק והמאפרת. כל אותן כלות שתופרות 2-4 שמלות מפספסות את כל הערב החשוב ביותר בחייהן.

כמה עולה שמלת כלה

 

כמה עולה חליפת חתן?

באנר דסקטופ דיפלומט חליפות חתן

זה נכון שהכלה גונבת את כל ההצגה בערב החתונה, למרות הכל, החתונה היא של בעיקר של הכלה. אך למרות זאת, גם החתן צריך לדפוק הופעה ולהגיע בשיא שלו.יש מגוון סגנונות של חליפות חתן, הבסיסית (והיפה ביותר לטעמי) היא החליפה השחורה.

חולצה לבנה, מכנסיים שחורים, ג’קט שחור, פפיון שחור או בצבע אחר כדי לשבור, נעל שחורה, חגורה וצא לדרך.

מחיר חליפת חתן נע כיום בין 1,500-12,000 ש”ח, תלוי כמה אתה רוצה להתפרע. תלוי כמובן בסוג הבד, עור הנעל ועוד פרטים שינפחו את המחיר. ממליץ בחום ללכת על משהו סולידי כי מערב החתונה – החליפה תשב בארון הרבה זמן.

כמה עולה חליפת חתן

 

כמה עולה טבעות נישואין?

לא כולם מצליחים להבין את ההבדל בין טבעת נישואין לטבעת אירוסין אז בואו נעשה סדר – הטבעת היקרה ביותר מהצעת הנישואין עד לחתונה היא טבעת האירוסין. טבעות אירוסין מעוצבות הרבה יותר מטבעות נישואין, הם מכילות יהלומים בגדלים שונים והיא כמובן תעלה הרבה יותר מטבעת נישואין.

בכל מה שקשור להצעות נישואין תוכלו למצוא את המדריך המלאה וכמה עולה הצעת נישואין (מדריך עדיין לא פורסם) בקישור הזה אך בואו נחזור למחירי טבעות נישואין שהם הרבה יותר זולות, ברוב המקרים מטבעות אירוסין.

טבעות נישואין עשויות ברוב המקרים, מזהב לבן או צהוב. מדובר במתכת יחסית יקרה, אך ללא עיטורים ויהלומים מיוחדים. רוב הטבעות חלקות, ויש מיעוט מסוים של טבעות שהם מעוצבות בצורה עדינה (כמו הטבעת שלי).

מחירי טבעת נישואין לאישה מזהב צהוב ינועו בין 500-1,200 ש”ח תלוי בעיצוב שלה, מחירי טבעות נישואין לאישה זהב לבן ינועו בין 800-1,600 ש”ח.

מחירי טבעות נישואין מזהב צהוב לגבר ינועו בין 400-1,300 ש”ח ומחירי טבעות נישואין לגבר זהב לבן (נדיר יחסית הגברים שבוחרים זהב לבן) ינועו בין 600-1,100 ש”ח.

כמובן שהמחירים כאן הם הממוצעים שיש בשוק וייתכן שתמצאו טבעת נישואין שעולה 5,000 ש”ח באיזה חנות יוקרה בכיכר המדינה.

כמה עולה טבעות נישואין

 

כמה עולה לימוזינה לחתונה?

נשמע כמו חלום אה? האמת שמדובר בהוצאת סופר מיותרת, אבל נחמדה וכיפית! בדרך כלל לחברים ולחתן אין יותר מדי סידורים אז נחמד וכיף לקחת את כולם בלימוזינה עם אלכוהול, סיגריות וקצת שירים בדרך לאסוף את הכלה מהסלון כלות או מהצימר.

מחירי השכרת לימוזינה תלויים מאוד במרחק שהחתן מבקש מבעל הלימוזינה לנסוע, בדרך כלל המחיר ללימוזינה נע בין 2,300-3,300 ש”ח, תלוי אם הלימוזינה חדשה או ישנה והלימוזינה לרשותכם רק ל10 ק”מ בלבד ולא יותר. מעבר לכך, במידה ותרצו לנסוע למרחקים אחרים, תצטרכו להוסיף עוד כסף לבעל הלימוזינה. תשקלו ותיקחו זאת בחשבון.

כמה עולה לימוזינה לחתונה

 

כמה עולה הסעות לחתונה?

לא כל הזוגות מכירים מהבית או מיציאות עם חברים, רבים הזוגות שמתחתנים הכירו תוך כדי שירות צבאי, לימודים ובמקומות שונים המצריכים מהזוג להתחתן באמצע הדרך כדי להקל על האורחים של שני הצדדים בנסיעה לחתונה. אחד מהפתרונות הטובים שיש למצב זה הוא לארגן הסעות לחתונה.

שירות הסעות לחתונה לא מגביל את האורחים שלכם בשום צורה בחתונה מלבד שעת הגעה וחזרה שגם כאן אפשר לארגן ולשחק עם ההסעות ולדאוג שהאורחים יישארו וייהנו עד השעות הקטנות של הלילה.

הטיפ הגדול בעניין ההסעות הוא לקחת חברת הסעות ממקום המוצא ולא חבר שלכם מאיזה עיר אחרת מכיוון ובמידה ואתם רוצים לארגן הסעה מתל אביב אך מביאים נהג מירושלים קחו בחשבון שאתם צריכים לשלם על הנסיעה הריקה מירושלים לתל אביב של נהג האוטובוס.

כמובן שלא לשכוח להכין רשימה מראש של מוזמנים שרוצים להגיע בהסעה לאירוע שלכם שלא תארגנו הסעה שתצא ריקה ותשלמו כסף לחינם.

מחירי הסעות לחתונה ינועו בקשת מאוד רחבה, כמו ארצנו הקטנה מכיוון והיעדים וסוגי ההסעות שונים וכמובן המחירים בין חברה לחברה שונים לחלוטין.

הסעות מתל אביב/ראשון לציון לחיפה לאוטובוס תעלה בין 2,300-2,700 ש”ח כולל מע”מ. אוטובוס מת”א/חולון/בת ים/ראשון לציון לבאר שבע יעלה בסביבות 2,200-2,500 ש”ח כולל מע”מ. תוכלו למצוא את כל המחירים של החברות כאשר תכתבו את השאילתה “הסעות לחתונה” בגוגל.

כמה עולה הסעות לחתונה

 

אז לסיכום – כמה באמת עולה חתונה?

אז לסיכום, כפי שכבר ציינו, חתונה ממוצעת נכון להיום (שנת 2024) תעלה בין 120,000 ש”ח בדרום הארץ, עד 400 מוזמנים, ותגיע לסכומים של 250,000 ש”ח במרכז הארץ עד 650 מוזמנים.

אם אתם זוג הגיוני שרוצים לקנות דירה מתי שהוא בישראל, מומלץ מאוד לסגור את החתונה במחירי עלות ולא יותר מכך, אם יש לכם כסף מיותר – תתפנקו, רק אל תשכחו שתכף יגיעו הילדים.

באנר הרב צוריאל רב לחופה

כמה עולה? מחיר
עלות מחיר מנה באולם? 180-490 ₪
כמה עולה עיצוב אולם / גן אירועים? 3,000-12,000 ₪
כמה עולה אלכוהול לאירוע? 22-45 ₪ לאורח
כמה עולה להקה, דיג’יי או תקליטן? 4,500-13,000 ₪
כמה עולה מאפר כלות לחתונה? 1,000-6,000 ₪
כמה עולה עיצוב שיער לחתונה? 1,500-4,500 ₪
כמה עולה צלם לחתונה? 6,000-14,000 ₪
כמה עולה צילום מגנטים לחתונה? 600-1,200 ₪
כמה עולה אטרקציות לחתונה? מראת סלפי – 1,000-1,5000 ₪ , עמדת טיקטוק – 950-1,200 ₪, חבילת סלואו – 1,000-2,000 ₪, אותיות פרחים לחתונה – 450-590 ₪, קיאק פירות – 1,500-3,000 ₪, דוכן ממתקים/עגלת מתוקים – 600-1,200 ₪.
כמה עולה שמלת כלה? 3,500-50,000 ₪ לשמלה אחת
כמה עולה חליפת חתן? 1,500-12,000 ₪
כמה עולה טבעת נישואין? 400-1,600 ₪
כמה עולה לימוזינה לחתונה? 2,300-3,300 ₪
כמה עולה הסעות לחתונה? 2,200-2,700 ₪
 כמה עולה חתונה? 120,000-250,000 ₪

כמה עולה חתונה

אז מה היה לנו עד עכשיו?

עלות חתונה בישראל משתנה בין לקוח ללקוח, אולם האירועים, שמלת הכלה, כמות המוזמנים, עלות שמלת הכלה והאם מגיע זמר לחתונה שמחירו משפיע משמעותית על המחיר הכללי. במאמר שלפניכם הצגנו לפרטי פרטים את עלויות החתונה והספקים בישראל. הכנסו ותצאו חכמים יותר.

ניתן להתחתן גם בתקציבים נמוכים יותר מ-100,000 ₪, הכל תלוי בדרישות הלקוח ובעונה שהזוג רוצים להתחתן. למידע נוסף הכנסו לאתר ותכירו את עלויות החתונה.

ראשית כל, תתמקחו. בד”כ יציגו את מחיר המנה בתוספת 10% בשביל המשא ומתן ובשביל לתת הרגשה נוחה בהורדת מחיר. שנית, בצעו סקר שוק בין האולמות השונים שבאותה רמה לאולמות שבדקתם עד כה או שתבדקו. באתר Save a date תוכלו ליצור קשר עם מגוון ספקים ולקבל את המחירים הטובים והמשתלמים ביותר. הכנסו לאתר.

לייעוץ חינם השאירו פרטים
Brides Kingdom – פנטהאוז להתארגנות כלה

פנטהאוז יוקרתי בנתניה - להתארגנות כלה חלומית! מקום התארגנות שמעניק לכלה את כל מה שהיא חלמה עליו ביום המרגש בחייה. פנטהאוז ענק, מעוצב ברמה הגבוהה ביותר עם מרפסת גדולה וג’קוזי מפנק. אצלנו תתפנקי בארוחות יוקרתיות ומפנקות ובאווירה פסטורלית.

להתארגן ליום המיוחד בקלאס
השלום 89 באר שבע - שניים מהדברים הכי חשובים ביום החתונה הם איפה תתחילו אותו ואיפה הוא הסתיים. אנחנו כאן כדי לדאוג ששניהם יתממשו בשיא הפינוק והסטייל!
השלום 89 באר שבע - שניים מהדברים הכי אנחנו כאן כדי לדאוג ששניהם יתממשו בשיא הפינוק והסטייל!
לבדיקת תאריך פנוי השאירו פרטים