בלוקים מעץ לאירועים – האטרקציה הלוהטת של השנה

עוד רעיון גאון! בלוקים מעץ לאירועים – המתנה המושלמת לאורחים שכיבדו אתכם, טרחו והגיעו לשמוח בשמחתכם. במאמר זה נרחיב מעט על האטרקציה החדשה.

כולם יודעים עד כמה כיף לקבל מגנט מדליק בבר מצווה וחתונה או בכל אירוע אחר. אבל האמת שהאורחים כבר די התרגלו לאטרקציה הזאת ואף מצפים לה. אם אתם כאלה שאוהבים לחדש באמת ולהקפיץ את האירוע שלכם כמה רמות מעל אירועים סטנדרטיים, בלוקים מעץ לאירועים זה הדבר הכי מגניב שאתם יכולים לעשות באירוע שלכם וגם במחיר שפוי.

מעמד בלוקים מעץ

 

מדפסת מקצועית זה מה שעושה את ההבדל

אם נניח את רמת המקצועיות של הצלם באירוע, מה שקובע אם הבלוק יישאר יפה לאורך שנים עם תמונה חדה שלא דוהה זה רק איכות ההדפסה על הבלוק. חשוב להשתמש רק במכונות ייעודיות שמספקות את התוצאות הטובות ביותר ולא באלתורם שונים שנראים טוב בהתחלה אך דוהים ונהרסים עם הזמן.

בלוק מעץ

 

זה לא יקר כמו שזה יוקרתי

הרבה מאוד אנשים רואים אטרקציות לאירועים וחוששים מהעלות הכבדה של השירות. אז נכון, במקרה של בלוקים מעץ לאירועים, זה יותר יקר מאשר שירות מגנטים רגיל, אבל הפער הוא לא גדול עד כדי כך, במיוחד אם אנחנו משווים את התוצאה הסופית, כאן תקבלו עוד כמה מגנטים להדביק על המקרר העמוס, וכאן האורחים שלכם יקבלו בלוק עץ מודפס עם תמונה שווה במיוחד של המשפחה שלהם או של בני הזוג, אין דבר יותר ייחודי מזה ומרגש לקבל בסוף הערב. האורחים ירגישו שהשקיעו באמת באמת.

 

איך זה לא כל כך יקר כמו שזה אמור להיות?

כשצלם מגנטים כמו ”עופר מתתיהו” מצלם הוא יכול לצלם את אותה אורחת במספר תמונות, עם חברות ומשפחה, בכיף, הרבה מאוד פעמים הסיכום הוא שאין הגבלה על המגנטים. לעומת זאת כאשר מצלמים בלוקים מעץ לאירועים צורת הצילום היא שונה לגמרי. דווקא כיוון שהמוצר כל כך יוקרתי, הצלם לא יסתובב בין השולחנות אלא יקבל את פניהם של המוזמנים ויצלם אותם בצורה מסודרת לטובת הבלוקים המודפסים. כך כמות הבלוקים תהיה בבקרה והתוצאות של התמונות יהיו הרבה יותר טובות ומכובדות מאשר צילומי בלוקים ספונטניים. 

בלוקים מעץ

 

למה כדאי דווקא להדפיס בלוקים מעץ לאירועים?

כידוע, אחת הבעיות של הדפסה על מגנטים רגילים מנייר הוא העובדה שמגנטים אלו לא באמת מחזיקים לכל החיים, חלק מחזיקים מספר חודשים וחלק מספר שנים, אבל בלוקים מעץ לאירועים מחזיקים מעמד באיכות תמונה גבוהה במיוחד לכל החיים. ואפילו מתחייבים על זה.

 

איך מתבצע הצילום בלוקים מעץ לאירועים?

אם אתם רוצים להזמין צילום מדליק שכזה, כדאי שתכירו קצת את התהליך שבו ההפקה של הבלוק מתבצעת, אז בשלב המקדים כמובן על בעלי השמחה לשבת עם הצלמים לצורך סיכום של פרטי החבילה שהם מבקשים, כמו לדוגמא כמה חתיכות יצולמו, האם החבילה היא בלתי מוגבלת, כמה שעות הצלם אירועים יהיה נוכח וכמובן כמה תעלה החבילה לכל אחת מהאופציות הקיימות. בשלב הבא, על הזוג לבחור את המסגרת שעליה יופק הבלוק מעץ, כמו לדוגמא “דני ודנה מתחתנים 01/01/20” או משפטים מגניבים אחרים כמו “תמיד אתכם בלב דני ודנה 01/01/20”, לכל אחד יש את הרעיונות שלו, חשוב לעבור על הפרטים האלה ולא לגלות ברגע האחרון שהפריים בכלל לא מה שרציתם וציפיתם.

בזמן האירוע, הצלם יצלם את כל האורחים שמגיעים לקבלת הקהל ויכין עמדה מדליקה שתיכנס עם הרבה כבוד והתלהבות לרחבת הריקודים וכולם יחטפו את הבלוקים מעץ שלהם בהתלהבות ושמחה עצומה. ואתם תדעו שעשיתם את שלכם, שעשיתם בדיוק את הרושם שרציתם לעשות.

אז מה היה לנו עד עכשיו?
לייעוץ חינם השאירו פרטים
להתארגן ליום המיוחד בקלאס
השלום 89 באר שבע - שניים מהדברים הכי חשובים ביום החתונה הם איפה תתחילו אותו ואיפה הוא הסתיים. אנחנו כאן כדי לדאוג ששניהם יתממשו בשיא הפינוק והסטייל!
השלום 89 באר שבע - שניים מהדברים הכי אנחנו כאן כדי לדאוג ששניהם יתממשו בשיא הפינוק והסטייל!
לבדיקת תאריך פנוי השאירו פרטים