רבנים ועורכי טקסים

(נמצאו 1 ספקים)

בחרו על פי אזור
רוצים להוזיל את החתונה שלכם באלפי שקלים?
השאירו פרטים וקבלו ייעוץ חינם לרבנים ועורכי טקסים

רבנים ועורכי טקסים במרכז

במרכז
שר במגוון סגנונות בז’אנר המזרחי – ים תיכוני ועוד… רועי יעקב ינעים לכם את האירוע בשירה ופיוט שלא ישאיר עין יבשה בדיוק כמו שדמיינתם, כדי שהאירוע שלכם יהיה לא פחות ממושלם!!

מחפשים רבנים ועורכי טקסים? כאן תמצאו את כל הרבנים ועורכי הטקסים האפשריים הקיימים בארץ, מדרום הארץ ועד לצפון הרחוק. תוכלו להתקשר ישירות לרב/ עורך הטקס או להשאיר לנו פרטים כדי שנשיג לכם את המחיר הזול ביותר שתוכלו למצוא. סייב A דייט – כל החתונה במקום אחד.

שאלות ותשובות בנושא רבנים ועורכי טקסים

המחירים של רבנים מטעם הרבנות עשוי לנוע בטווח שבין 400 ש”ח ל-1,500 ש”ח, בעוד רב רפורמי יעלה מעט יותר והמחיר בדרך כלל יהיה 1,600 ש”ח וצפונה. המחיר של זה משתנה בין רב לרב, מה שמשפיע על המחיר זה ההסמכות של הרב, הניסיון שלו ושכתוב הכתובה. לבחירת רב / עורך טקס לחתונה היכנסו לאתר.

השירות של רב / עורך טקס משתנה בין כל אחד בתחום, פשוטו כמשמעותו שהוא מקדש את הזוג בחופה וזה הבסיס שלו בתפקיד מעבר לזה הרב צריך להביא איתו 3 עדים שלא קשורים לזוג המאושר. יש רבנים שעוזרים בהסכם הכתובה וברישומים של הרבנות ויש כאלה שנותנים את זה כחלק מהשירות שלהם ויש רבנים שמבקשים על זה תוספת תשלום. היכנסו לאתר למידע המלא.

יש כמה וכמה הבדלים בין רב לחופה ועורך טקס אלטרנטיבי / רב רפורמי, ההבדל הראשון והבולט ביותר זה המישור הרוחני של הרב וזה ישפיע על הנראות של טקס החופה, הבדל נוסף זה בהסמכות של הרב מטעם הרבנות לערוך חופה.

הכול שאלה של לאיזה זרם משתייך הזוג שמתחתן ואיך הוא רוצה לערוך את הטקס.

לבחירת רב לחופה / עורך טקס היכנסו לאתר.

בוחרים רב / עורך טקס לחתונה לאחר שהבנתם איזה סוג של טקס חופה תרצו, זוג שהוא יותר דתי מן הסתם ירצה רב מוסמך מטעם הרבנות וזוג חילוני יוכל להתפשר גם על רב רפורמי / עורך טקס אלטרנטיבי. כנסו לאתר ותבחרו את הרב / עורך טקס שלכם לחופה.